Stres a úzkosti vás nemusí ochromit na hodiny a dny

Jak se prodechnout
do klidu a pohody?

Býváte zahlcení starostmi, že se až dusíte? Ze stresu vás bolí žaludek? Strachy a úzkosti vás dohánějí ve dne v noci? Cítíte:

Neustále přemíláte myšlenky. Nakonec už si nejste schopní ani opravdu odpočinout.

Lehce vás něco vynervuje. Stres, napětí, tlak okolí, emoce... nemáte kontrolu sami nad sebou. Horší se vaše spaní, slábnou plíce a imunita.

Řešíte minulost, strachujete se o budoucnost, ale uniká vám přítomnost. Jste unavení a bez šťávy. Chybí vám radost a nové impulzy.

I to jsou projevy stresu...

Stres na vás doléhá tak, že vám tuhnou ramena, zatínají se čelisti a stahuje se hrdlo. Před očima černo a bolest žaludku, která jen tak neodchází...

Přibývají strachy, jestli to zvládnete. Jestli má život smysl. Bortí se vaše sebevědomí, přestáváte si věřit ve všem.

Pak si řeknete, že ten stres uvolníte. Jak na to jde většina lidí?

Ale nic nepomáhá dlouhodobě. Proč?

Protože žádná vnější pomoc vám nepřinese dlouhodobý výsledek,
dokud nezapojíte...
JEDNU ZÁKLADNÍ PŘIROZENOU DOVEDNOST,

která vás na místě uvolní a dodá energii...

Věřte mi, že už nemusíte zažívat:

Nejste v tom sami! Tisíce lidí prožívají to samé

Podle průzkumů trpí stresem až 70 % pracujících Čechů. A počty lidí s úzkostmi a depresemi se zvyšují. Běží nekonečný závod... vydělávají peníze, starají se o rodiny, řeší své vztahy a jsou zavalení starostmi, které jim neustále hučí v hlavě. Lehce se vystresují a to napětí je svírá dlouhé hodiny. A nemůžou se zastavit a odpočinout si...

A přitom by stačilo tak málo!
Svou "antistresovou pilulku" máme totiž všichni v sobě...

Já sama jsem si nikdy ani neuvědomovala, že trpím stresem. Přesto mě negativní myšlenky ochromovaly od rána do večera. Byla jsem unavená sama ze sebe, podrážděná, nespokojená, bez sebehodnoty. Myslela jsem, že je to normální. Netušila jsem, že může být i něco lepšího. Život, kdy mě baví vstávat, v hlavě mám klid a na tváři úsměv. Co mi pomohlo?

Ale bohužel v drtivé většině jsme od své energii odpojení. Toto odpojení způsobuje, že nejsme sami sebou, neumíme se zklidnit a cítíme vnitřní tlak. Saháme po pomoci zvenčí, ale ta nám nikdy úlevu přinést nemůže. Protože...

Každá dlouhodobá změna vždycky vychází zevnitř.
Jak na to?

Dýchání nám pomáhá vrátit se zpět k sobě. Napojíme se na svou energii a začneme ji opět ovládat. Dýchání funguje jako snadný a rychlý nástroj, když se potřebujeme zklidnit, uvolnit a kontrolovat náladu.

To nejlepší na dýchání?

Dýchání je první krok, který musíme udělat, když nás sevře stres...
Jinak budou všechny další kroky zbytečné. Proč?

Náš dech je spojen s nervovým systémem. Pouhou změnou dechového vzorce si na místě ulevíme od napětí, sevření, přehlcení i úzkosti. Na jednu stranu se hlava zklidňuje a na druhou stranu okysličujeme mozek a tím si doplňujeme energii.

Tělo vylučuje endorfiny, tedy uvolňující hormony štěstí.
Aktivuje se parasympatický nervový systém, ve kterém tělo i mysl relaxuje a restartuje se...

Skrz dýchání můžete:

Máte teď pocit, že na tohle NEMÁTE ČAS? Protože abyste toho všeho dosáhli, museli byste buď kompletně překopat celý svůj denní program, podstoupit hodiny kurzů seberozvoje, nebo se zavřít do kláštera? KDEPAK!

Ke všem těmto výsledkům vám stačí pár minut denně.

Stačí začít vědomě využívat svůj dech a pár dechových technik. Bohužel většina lidí na to jde od konce. Vkládají spousty peněz do pomoci "zvenčí" a svou vlastní sílu využít neumí... ALE NENÍ TO NAŠE VINA...

Naposledy jsme správně dýchali jako miminka. Na školách nás dechové techniky nikdo neučí. Naše společnost nás ke správnému dýchání nevede. Svým životním stylem směřujeme od malička k tomu, abychom své dýchání zhoršili...

Dýcháme mělce a rychle, aniž bychom tušili, že si tím ve stresových situacích ještě přitěžujeme a prohlubujeme svoje úzkosti a strachy.

"Já ale správně dýchat neumím. Už jsem to zkoušel/a několikrát a prostě to nejde..."

Ano, mnoho lidí má s dechem problémy. Může za to spousta faktorů. Například celoživotní návyk špatného dýchání, nesprávné držení těla, zkrácené svaly, sedavé zaměstnání, potlačované emoce a psychické bloky.

Taky jsem s dechem zápasila.
Hluboké dýchání mi bylo tak nepříjemné, že jsem se mu záměrně vyhýbala. Dokonce ve mě snaha dýchat zhluboka vzbuzovala vztek a negativní pocity...

Co mi pomohlo?
Ovládat můj dech mě naučila až pránajáma...

Pránajáma jsou staletími prověřené dechové techniky, které dokáží neuvěřitelně ovlivňovat naši energii, emoce i psychický stav. Od té doby se konečně umím zklidnit, zastavit, rozdýchat stres a nenechat emoce, aby mi kazily vztahy a náladu...

Pochopila jsem, jak důležité místo náš dech má a jaký zázrak a síla se v každém z nás skrývá. Od té doby vím, že změna je možná. I vy jí můžete dosáhnout.

Jak dlouho to trvá, než uvidíte výsledky?

Prakticky už při první lekci na sobě poznáme rozdíl. Hlava je vyčištěná, tělo klidné a zároveň nabité novou silou.

Pokud budete dechové techniky provádět pravidelně, budou se benefity na váš život, zdraví a psychiku prohlubovat. Jejich účinky nejsou nárazové, ale trvalé...

Důležitým bodem je PRAVIDELNOST. Vytvořit si z vědomého dýchání nový návyk, který nám začne usnadňovat den...

Právě tato pravidelnost může mnohým dělat problémy. Proto jsem vytvořila 10denní výzvu DECHEM PROTI STRESU, kde předávám své znalosti a učím jednu z nejúčinnějších metod pro odbourání stresu a úzkostí - metodu třífázového dechu.

V programu DECHEM PROTI STRESUsi díky mému desetidennímu vedení začnete tvořit návyk na metodu třífázového dechu, který propojuje účinné a efektivní dechové techniky. Ty přinášejí okamžité zklidnění, uvolnění a zároveň radost a energii.

Co všechno dokáže třífázový dech?

Jak 10denní výzva probíhá? Aby byl efekt dechových technik co největší, rozdělila jsem každý den 10denní výzvy do 3 kroků:

Krok č. 1. HLAVA

Nastartujete hezčí ráno správným nastavení mysli (tzv. mindset, který vám pomůže hodit tlak okolí za hlavu).

Krok č. 2. DECH

Dodáte šťávu svému tělu a hlavě dechem (díky metodě třífázového dechu odstraníte neklid, napětí a negativní emoce, rozproudíte tělo i mozek a zaplaví vás nadnášející pocit).

Krok č. 3. TĚLO

Během relaxace se vaše mysl vznese do oblak a tělo ji bude následovat (po třífázovém dechu se snadno dostáváme do hlubšího odpočinku).

Začnete se léčit

Dechové techniky mají široký dopad na naše zdraví. U každé techniky si vysvětlíme, kdy ji (ne)používat.

Začnete se zlepšovat

Během 10 dní budeme náročnost techniky stupňovat a účinky třífázového dechu tak postupně zvyšovat.

Začnete tak žít

Získáte mp3 nahrávku s mým vedením třífázového dechu, abyste si tuto metodu s sebou mohli vzít kamkoliv.

Výsledkem toho všeho bude hlava v oblacích, úsměv na tváři a vyrovnanost v situacích, které vás dříve dokázaly na dlouho rozhodit...

Představte si život, kdy díky několika minutám denně:

Petr
Petr"Ihned po cvičení mi do těla nastoupil velmi příjemný, povzbuzující pocit. Měl jsem ohromnou chuť do práce a vše kolem mě se zklidnilo."
Read More
Šel jsem na kurz pránajámy k Niki a moc mě to chytlo. Nečekal jsem, co všechno mi správné dýchání přinese. Ihned po cvičení mi do těla nastoupil velmi příjemný, povzbuzující pocit. Měl jsem ohromnou chuť do práce a vše kolem mě se zklidnilo. Jakoby se tempo světa zpomalilo. Celý den jsem cítil, že se moje plíce zvětšily a zesílily. Mám lehké astma a rozhodl jsem se, že kromě pravidelných kontrol bych rád i sám, přirozenou cestou svůj stav zlepšil. Povedlo se mi to právě díky pránajámě. Kromě toho výborně působí na mou psychiku.
Eva
Eva"Naučila jsem se lépe vnímat tělo i mysl a úplně zrelaxovat po psychicky náročné práci."
Read More
Začala jsem objevovat jógu kvůli dlouhodobým bolestem zad a astmatu. Naprosto největší užitek jsem však získala z lekcí pránajámy a meditace, které vede Niki Valová. Naučila jsem se na nich lépe vnímat tělo i mysl, používat různé dechové techniky a úplně zrelaxovat po psychicky náročné práci. Spoustu technik, které mě Niki naučila, mohu praktikovat denně v kanceláři či v MHD, aniž bych poutala pozornost okolí, a přitom posilovat jak fyzickou, tak mentální odolnost. Lekce s Niki mě baví i proto, že vždy vysvětlí, k čemu jsou jednotlivé postupy a ásány prospěšné a poradí či opraví, když se cokoli nedaří. Po její závěrečné meditaci se cítím jako znovuzrozená.

Aby byla vaše cesta ke klidnější mysli a lepšímu dýchání ještě snažší, připravila jsem pro vás navíc tyto BONUSY:

BONUS 1: Dýchej správně

Naučíme se správné zdravé dýchání. Dech do plných plic dělá většině lidem problémy. Je přitom základem našeho zdraví.

Vysvětlíme si, jak dýchat do plných plic a hluboké dýchání zároveň potrénujeme s dechové lekci. Rozproudíte tím krev po celém těle, zharmonizujete nervy a připravíte plíce na náročnější dechové techniky.

590 Kč

ZDARMA

BONUS 2: UVOLNI HRUDNÍK A RAMENA

Shrbená záda, zavřený hrudník, špatné držení těla… To všechno způsobuje zaprvé ochromující bolesti. A zadruhé že plíce a bránice nemají prostor a my nemáme šanci se pořádně nadechnout.

Ve video lekci získáte cvičení k protažení a uvolnění těla, především v oblasti trupu. Vaše tělo se díky pravidelnému cvičení bude cítit svěže a uvolněně i při sedavém způsobu života.

390 Kč

ZDARMA

BONUS 3: PROČ (NE)MEDITOVAT

Nejde vám meditovat? Ze všech stran slyšíte, že byste to měli zkusit, ale vás zkrátka meditace nebaví? Možná je to proto, že vás to učili špatně…

Ve videu si vysvětlíme principy meditace, která vám bude příjemná. Pomůže vám to v každodenní relaxaci, aby byla pohodlná a účinná. Zkusíme si taky řízenou meditaci.

290 Kč

ZDARMA

Hodnota celého kurzu je 3990 Kč.

Pro koho se kurz hodí:

Pro koho se kurz NEhodí:

Petra
Petra"Objevila jsem kapacitu svých plic, kolik vzduchu se tam vejde! Také mi to pomohlo se po ránu rozhýbat, zatuhlá záda, krk, lopatky…"
Read More
Objevila jsem kapacitu svých plic, kolik vzduchu se tam vejde! Také mi to pomohlo se po ránu rozhýbat, zatuhlá záda, krk, lopatky… Všimla jsem si, že se teď daleko častěji zastavím a prodýchám. Když večer nemůžu usnout nebo mám moc myšlenek, dýchám dle tvých instrukcí. Aspoň na chvilku se odpojím a vím, že dělám něco zdravého pro sebe… Věřím, že mi to přinese více energie a psychické pohody.

Co všechno vás čeká?

Moje garance

Jsem přesvědčená, že budete spokojení.
Pokud si ale budete myslet, že to nestálo za to,

vrátím vám do 30 dní od začátku výzvy peníze
pod podmínkou, že jste prošli celou výzvou a svou cestu jste  alespoň jednou konzultovali se mnou nebo ve facebookové skupině Mistři dechu.

Rozhodnutí je čistě na vás. Můžete teď:

Co všechno výzva lidem přinesla se dozvíte rozkliknutím galerie 👇😊

Začněte si taky užívat života, kde vám od stresu, úzkostí
a sevření pomůže váš dech.

10denní výzva Dechem proti stresu vás tou cestou provede.

Do programu vstoupíte za:

3 990 Kč

Kdo vás bude kurzem provázet?

Nikola Valová

průvodkyně zdravým dechem a certifikovaná lektroka jógy a pránajámy 

Zbývají ještě nejčastější otázky a odpovědi:

Je jen na vás, kdy během dne se do dýchání pustíte. Program neudává žádné časové omezení, každý den se otevře jedna lekce. Ano, je normální, že člověk upřednostňuje všechno ostatní před sebou. Dobrou zprávou je, že díky dechovým technikám fungujeme efektivněji. Jsme klidnější a automaticky ze života vypouštíme nepotřebné věci, umíme se se starostmi elegantněji vypořádávat a tím si naopak více času vytváříme.

Dýcháme sice automaticky, ale málokdo si uvědomuje, že prací s dechem získá schopnost ovládat mysl a emoce.

Naše emoce jsou spojené s rytmem našeho dechu. Změnou dechového vzorce můžeme měnit to, co právě prožíváme. Z vzteku se hodíme do klidu, ze strachu přejdeme do míru, ze smutku do radosti. Budet se možná divit, jak rychle může dech zklidnit vaši mysl a jak snadná může meditace být.

Výzva sice trvá 10 dní, ale přístup do programu vám zůstane i nadále. Budete proto mít dostatek času projít si všechny lekce i bonusy. Lekce v kurzu si můžete projít kdykoliv na ně budete mít čas.

Bohužel, nehodí… Dechové techniky, které se v kurzu učíme, jsou velmi silné a účinné. Proto se nehodí pro těhotné ženy, lidi s vážnými srdečními problémy a vysokým krevním tlakem a epileptiky.

Prakticky už po první lekci. Čím poctivěji a častěji budete třífázový dech praktikovat, tím hlubších a trvalejších účinků dosáhnete.

.