Zbavte se rýmy...

Bez léků… Dřív, než se nemoc spustí

JDE TO I JINAK

bez běhání po doktorech a lékárnách a bez zbytečných útrap

Rýmy se můžete zbavit hned, když pocítíte první příznaky. Přístě už vá nemusí trápit ani tyto příznaky…

Nemusíte dva týdny lapat po dechu kvůli ucpaným dutinám. Ani není třeba utrácet peníze za jakékoliv doplňky stravy či vitamíny…

Petr
Petr"Ihned po cvičení mi do těla nastoupil velmi příjemný, povzbuzující pocit. Měl jsem ohromnou chuť do práce a vše kolem mě se zklidnilo."
Read More
Šel jsem na kurz pránajámy k Niki a moc mě to chytlo. Nečekal jsem, co všechno mi správné dýchání přinese. Ihned po cvičení mi do těla nastoupil velmi příjemný, povzbuzující pocit. Měl jsem ohromnou chuť do práce a vše kolem mě se zklidnilo. Jakoby se tempo světa zpomalilo. Celý den jsem cítil, že se moje plíce zvětšily a zesílily. Mám lehké astma a rozhodl jsem se, že kromě pravidelných kontrol bych rád i sám, přirozenou cestou svůj stav zlepšil. Povedlo se mi to právě díky pránajámě. Kromě toho výborně působí na mou psychiku.

Rychlá, snadná a extrémně účinná technika na pročitění dutin pochází z ajurvédy a zabere jen několik minut denně.

Mnoha lidem doslova změnila život…  Díky ní už nebudete nikdy řešit rýmu, bude se vám snáze dýchat při alergii i astmatu.

Nicméně i tato technika potřebuje řádné vedení. Spousta lidí dělá  v pročišťování dutin chyby a koledují si o komplikace.

Hodnota celého kurzu je 690 Kč.

Nemusíte už při každé změně počasí chytit rýmu a dva týdny ji přecházet v práci. Nemusíte ji zdlouhavě léčit drastickými prostředky.

Můžete se spolehnout na svůj dech a trochu slané vody. Tyto techniky jsou ověřené staletími a pomáhají všem. V kurzu si je vysvětlíme krok za krokem…

Sami budete moct doma odlehčit hlavě, zprůchodnit dutiny a dýchat plně a volně

Co vám kurz přinese?

 690 Kč

.