Dech je naše pilulka proti stresu… Bez chemie a zdržování…

Objednávka

Dechem proti stresu

10denní výzva na cestě k větší svobodě

Změna je možná! Prodechněte se do větší pohody a radosti…

Kdo vás bude provázet?

Nikola Valová
průvodkyně zdravým silným dechem a pránajámou

Osobně vám garantuji, že pokud si budete myslet, že výzva nestála za to, vrátím vám do 30 dní od začátku kurzu peníze.

(Pod podmínkou, že jste se mnou alespoň jednou svou cestu konzultovali.)

Změnu vnímám v energii, kterou nyní mám, odstranění migrény, umím si poradit s emocemi. Ovládám stres, mám zvýšenou kapacitu plic a okysličení. Mně je 69 let a znovu jsem získala chuť do života, jen díky Daru Dechu. Situce, která je díky současným opatřením stresová, nám bere chuť žít a vytváří stres i beznaděj. A dechové techniky nám navrací znovu chuť žít, radovat se, vrací nám vitalitu, posilují imunitu a likvidují stres.”
Ivana
“Táto akcia mi rozšírila obzory – skutočne správnym dýcháním sa dajú robiť zázraky… Obzvlášť si cenim meditáciu, konečne niekto vysvetlil jemné odtiene medzi relaxáciou a meditáciou! Vďaka Niki! “
Štefan
“Zprvu bylo dýchání těžší, ale pátý den se vše zlomilo a začalo se dařit. Mohu říci, že jsem se na každou lekci těšila jako malé dítě na Vánoce. Každým dnem ustupují bolesti páteře, zpevňují se břišní svaly a psychicky jsem na tom také lépe. Vše lépe zvládám. Prováděná cvičení jsou nejlepší ráno, protože mě nabijí na celý den. Všem toto cvičení moc doporučuji. Niki mockrát děkuji.”
Jana

Slevu můžete uplatnit ještě:

Dnů
Hodin
Minut
Vteřin
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Přejete si platit v eurech? KLIKNĚTE ZDE.

.