dny
hodin
minut
sekund

Zbavte se stresu, neklidu a úzkostí

Jak se prodechnout do větší
pohody a radosti?

Býváte zahlcení starostmi, že se až dusíte? Ze stresu vás bolí žaludek? Myšlenky vás dohánějí ve dne v noci? Cítíte:

Neustále přemíláte myšlenky. Nakonec už si nejste schopní ani opravdu odpočinout.

Lehce vás něco vynervuje. Stres, napětí, tlak okolí, emoce... nemáte kontrolu sami nad sebou. Horší se vaše spaní, slábnou plíce a imunita.

Řešíte minulost, strachujete se o budoucnost, ale uniká vám přítomnost. Jste unavení a bez šťávy. Chybí vám radost a nové impulzy.

I to jsou projevy stresu...

Stres na vás doléhá tak, že vám tuhnou ramena, zatínají se čelisti a stahuje se hrdlo. Před očima černo a bolest žaludku, která jen tak neodchází...

Přibývají strachy, jestli to zvládnete. Jestli má život smysl. Bortí se vaše sebevědomí, přestáváte si věřit ve všem.

Zkoušíte se uvolnit všemi možnými způsoby, ale nic nepomáhá dlouhodobě.

Přitom by stačilo pár minut denně.

Svou "antistresovou pilulku" máme všichni v sobě.
SPRÁVNÉ DÝCHÁNÍ NÁS UMÍ UVOLNIT A ZKLIDNIT NA MÍSTĚ

Já sama jsem si nikdy ani neuvědomovala, že trpím stresem. Přesto mě negativní myšlenky ochromovaly od rána do večera. Byla jsem unavená sama ze sebe, podrážděná, nespokojená, bez sebehodnoty. Myslela jsem, že je to normální. Netušila jsem, že může být i něco lepšího. Život, kdy mě baví vstávat, v hlavě mám klid a na tváři úsměv. Co mi pomohlo?

Dýchání je první krok, který musíme udělat, když nás sevře stres...
Jinak budou všechny další kroky zbytečné. Proč?

Náš dech přímo zklidňuje nervový systém, snižuje hladinu stresového hormonu a zároveň dodává energii.

Pouhou změnou dechového vzorce si na místě ulevíme od napětí, sevření, přehlcení i úzkostí...

To nejlepší na dýchání?

Skrz dýchání můžete:

To vše díky několika minutám denně. Stačí začít vědomě využívat svůj dech a speciální dechové techniky.

Jednou z nejúčinnějších metod je TŘÍFÁZOVÝ DECH, který efektivně kombinuje dechové techniky tak, aby nám přinesly rychlý a maximální účinek.

Co všechno dokáže třífázový dech?

Právě proto vznikla 10denní výzva, kde se učíme jednu z  nejúčinnějších technik na odbourání stresu a jeho projevů.

V 10denní výzvě DECHEM PROTI STRESU si díky mému vedení začnete tvořit návyk na metodu třífázového dechu. Ta přináší okamžité zklidnění, uvolnění a zároveň radost a energii.

Díky 10denní výzvě:

Představte si život, kdy díky pár minutám denně:

Eva
Eva"Naučila jsem se lépe vnímat tělo i mysl a úplně zrelaxovat po psychicky náročné práci."
Read More
Začala jsem objevovat jógu kvůli dlouhodobým bolestem zad a astmatu. Naprosto největší užitek jsem však získala z lekcí pránajámy a meditace, které vede Niki Valová. Naučila jsem se na nich lépe vnímat tělo i mysl, používat různé dechové techniky a úplně zrelaxovat po psychicky náročné práci. Spoustu technik, které mě Niki naučila, mohu praktikovat denně v kanceláři či v MHD, aniž bych poutala pozornost okolí, a přitom posilovat jak fyzickou, tak mentální odolnost. Lekce s Niki mě baví i proto, že vždy vysvětlí, k čemu jsou jednotlivé postupy a ásány prospěšné a poradí či opraví, když se cokoli nedaří. Po její závěrečné meditaci se cítím jako znovuzrozená.

Aby byla vaše cesta ke klidnější mysli a lepšímu dýchání ještě snažší, připravila jsem pro vás navíc tyto BONUSY:

BONUS 1: DÝCHEJ SPRÁVNĚ

Vysvětlíme si, jak dýchat do plných plic a hluboké dýchání zároveň potrénujeme s dechové lekci. Rozproudíte tím krev po celém těle, zharmonizujete nervy a připravíte plíce na náročnější dechové techniky.

590 Kč

ZDARMA

BONUS 2: OTEVŘI HRUDNÍK

Shrbená záda, zavřený hrudník, špatné držení těla… To všechno způsobuje zaprvé ochromující bolesti. A zadruhé že plíce a bránice nemají prostor a my nemáme šanci se pořádně nadechnout. Ve video lekci získáte cvičení k protažení a uvolnění těla, především v oblasti trupu. 

390 Kč

ZDARMA

BONUS 3: (NE)MEDITUJ

Nejde vám meditovat? Ze všech stran slyšíte, že byste to měli zkusit, ale vás zkrátka meditace nebaví? Možná je to proto, že vás to učili špatně… Ve videu si vysvětlíme principy meditace, která vám bude příjemná. Pomůže vám to v každodenní relaxaci, aby byla pohodlná a účinná. 

390 Kč

ZDARMA

Hodnota celého kurzu je 3990 Kč.

Abych vás ve vašem rozhodnutí podpořila, otevřela jsem pro vás

akční slevu 50 %

3990 Kč

1990 Kč

Pro koho se kurz hodí:

Co všechno vás čeká?

Moje garance

Jsem přesvědčená, že budete spokojení. Pokud si ale budete myslet, že to nestálo za to, vrátím vám do 14 dní od začátku výzvy peníze (pod podmínkou, že jste prošli celou výzvou a svou cestu jste se mnou alespoň jednou konzultovali).

Rozhodnutí je čistě na vás. Můžete teď:

POZOR! Sleva 50% brzy skončí...

Pak bude kurz na plnou cenu.

3990 Kč

1990 Kč

Kdo vás bude kurzem provázet?

Nikola Valová

průvodkyně zdravým dechem a certifikovaná lektroka jógy a pránajámy 

Pro koho se kurz NEhodí:

Zbývají ještě nejčastější otázky a odpovědi:

Je jen na vás, kdy během dne se do dýchání pustíte. Program neudává žádné časové omezení, každý den se otevře jedna lekce. Ano, je normální, že člověk upřednostňuje všechno ostatní před sebou. Dobrou zprávou je, že díky dechovým technikám fungujeme efektivněji. Jsme klidnější a automaticky ze života vypouštíme nepotřebné věci, umíme se se starostmi elegantněji vypořádávat a tím si naopak více času vytváříme.

Dýcháme sice automaticky, ale málokdo si uvědomuje, že prací s dechem získá schopnost ovládat mysl a emoce.

Naše emoce jsou spojené s rytmem našeho dechu. Změnou dechového vzorce můžeme měnit to, co právě prožíváme. Z vzteku se hodíme do klidu, ze strachu přejdeme do míru, ze smutku do radosti. Budet se možná divit, jak rychle může dech zklidnit vaši mysl a jak snadná může meditace být.

Výzva sice trvá 10 dní, ale přístup do programu vám zůstane i nadále. Budete proto mít dostatek času projít si všechny lekce i bonusy. Lekce v kurzu si můžete projít kdykoliv na ně budete mít čas.

Bohužel, nehodí… Dechové techniky, které se v kurzu učíme, jsou velmi silné a účinné. Proto se nehodí pro těhotné ženy, lidi s vážnými srdečními problémy a vysokým krevním tlakem a epileptiky.

Prakticky už po první lekci. Čím poctivěji a častěji budete třífázový dech praktikovat, tím hlubších a trvalejších účinků dosáhnete.

dny
hodin
minut
sekund
.